REFERENCE (ohlasy)

26.června 2005

Vážená paní Holubová,
velice mně mrzí, že jsem v pátek už neměla možnost se s Vámi osobně rozloučit a poděkovat Vám za Vaši vstřícnost a lidské pochopení, které si nesmírně vážíme. Bylo mně potěšením se s Vámi osobně setkat a veřím, že ještě budeme mít příležitost Vám za vše i osobně poděkovat. Je úžasné zjistit, že v dnešním světě pořád existují i dobří a úpřimní lidé jako Vy. Přeji Vám i Vašemu pracovnímu týmu hodně štěstí a úspěchů ve Vaší náročné práci a co nejméně takových případů, jako je ten náš. Mějte se moc krásně.

Se srdečným pozdravem Zdenka Z.

2.srpna 2010

Poděkování
Dovolte, abychom srdečně poděkovali vaši realitní kanceláři BRAVO reality za výbornou spolupráci. Měli jsme trochu složitější případ: prodej staršího rodinného domu, koupě bytu a následně pronájem jiného bytu. Byla důležitá návaznost jednotlivých kroků. Díky citlivému přístupu p.Radky Holubové DiS, vedoucí kanceláře jsme vše zvládli v klidu a k naší spokojenosti. Všechno "papírování" za nás vyřídila realitní kancelář. Shrnuto: vstřícnost, osobní a citlivý přístup, solidní jednání.
Děkuji Hana P.

19.května 2016

Dobrý den, paní Holubová,
s velkým zpozděním bych se chtěla vrátit k naší koupi bytu a poděkovat Vám za dobré služby, vstřícnost a profesionální přístup. Jako prodejce mám určitou představu o jednání s klientem a opravdu ne každá RK, se kterou jsme jednali, byla tak příjemná, jako Vaše. Celý proces proběhl naprosto bez problémů, a to i Vaším přičiněním.
Přeji hodně úspěchů a ráda Vás v budoucnu doporučím dál.

S pozdravem Iveta M.

3.dubna 2017

Dobré ráno pane Holub,
ještě jednou jsem Vám chtěla poděkovat za Váš profesionalní a ochotný přístup při hledáni bytu. Vzhledem k tomu, že jsem vše zařizovala na dálku, byla Vaše pomoc pro mne velice důležitá. Už jsem vás doporučila dál na Brněnskem expat foru, tak se Vám třeba brzy ozvou další zájemci.

S pozdravem Ester J.