Profil firmy

David Holub - realitní makléř s 20-ti letou praxí

Dobrý den,
dovolte mi, abych se Vám představil. Jmenuji se David Holub a v realitách pracuji od roku 2002. Zabývám se zprostředkováním zejména prodeje a pronájmu bytů, rodinných domů, rekreačních objektů, ale i komerčních prostor a objektů, pozemků a bytových domů - převodu práv a povinností k družstevním bytům, finančním poradenstvím při koupi nemovitostí i výkupem nemovitostí.
Pro nabízející klienty jsou služby realitní kanceláře ZDARMA. V těchto službách je zahrnut i právní servis vč. advokátní úschovy finančních prostředků, který zajišťuje advokátní kancelář Mgr. Martina Charváta.
V rámci realitního servisu za klienty zajišťuji přepis energií u dodavatelů elektřiny a plynu, jak při prodeji, tak při pronájmu.

Na základě ověřené spolupráce Vám rádi doporučíme odborníky z řady oborů, které můžete při nákupu, prodeji, pronájmu nemovitosti potřebovat. Zajistíme pro Vás vyhotovení znaleckého posudku – odhadu, služby advokátní kanceláře, finančního poradce, architekta, pojištění nemovitosti, ale i stavební společnost, stolařskou nebo stěhovací firmu, a rovněž firmu, zabývající se zabezbečováním bytů, domů a kanceláří alarmem či kamerovým systémem. Umíme také zajistit úklidové služby v domácnostech, tak v bytových domech.

Financování pomocí stavebních spoření a hypotečních úvěrů : Mohu poskytnout informace o stavebních spořitelnách a jejich produktech prostřednictvím nezávislého finančního poradce, který je schopen na základě Vašich potřeb doporučit nejvýhodnější a nejoptimálnější variantu a v konečné fázi Vám tak můžeme zprostředkovat koupi nemovitosti pomocí stavebního spoření, nebo hypotéky včetně zpracování smluv pro danou stavební spořitelnu nebo banku. Díky tomuto přímému propojení kanceláře finančního poradce s naší realitní kanceláří, máte tak jistotu, že nedojde ke zbytečným průtahům.

Výkup nemovitostí za hotové: V případě potřeby zajistíme výkup Vašeho bytu nebo domu za nejlepší možnou tržní cenu. Další informace a dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonu 605 931 999. Rovněž můžete využít elektronickou poštu info@realityholub.cz, nebo poptávkového či nabídkového jednoduchého formuláře na úvodní straně. Děkuji za návštěvu našich stránek a přejeme Vám pěkný den.